preparat na stawy dla psa

facebook logo instagram logo

ZADBAJ O ZDROWE STAWY
SWOJEGO PUPILA JUZ DZIŚ !!!

VETINEA Arthro jest to preparat wspomagający prawidłowy rozwój i funkcjonowanie chrząstek stawowych i stawów u zwierząt młodych, jak również zmniejszający objawy zaburzeń wynikających z choroby zwyrodnieniowej stawów u zwierząt starszych. Preparat polecany również po urazach stawów, np. zerwaniu więzadła krzyżowego oraz po zabiegach chirurgicznych na stawach w celu hamowania rozwoju zmian zwyrodnieniowych.

 • GWARANCJA SKUTECZNOŚCI

  Jesteśmy całkowicie pewni skuteczności naszych produktów. Do tego stopnia, że dajemy gwarancję zwrotu pieniędzy. Oznacza to, że możesz zwrócić produkt, jeśli z jakiegoś powodu uznasz, że nie spełnił Twoich oczekiwań.

 • NATYCHMIASTOWE EFEKTY

  Poprawa kondycji i ruchomości stawów psów i kotów widoczna jest już po kilku dniach od rozpoczęcia stosowania Vetinea Arthro!

 • BEZPIECZEŃSTWO

  Suplement diety Vetinea Arthro zawiera tylko bezpieczne i sprawdzone składniki. Każdy surowiec pochodzi ze znanego i certyfikowanego żródła!

 • POUFNOŚĆ

  Ochrona Twojej prywatności jest jednym z naszych priorytetów - nie udostępniamy i nie sprzedajemy danych osobowych podanych przez naszych Klientów.

 • ZAMÓWIENIE TELEFONICZNE

  Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz złożyć zamówienia za pośrednictwem formularza na stronie www zadzwoń do nas 883-283-783 i podaj nam wszystkie niezbędne dane do realizacji zamówienia. Kurier dostarczy Twoją przesyłkę za pobraniem.

01. WYBIERZ PAKIET

 • Pakiet 6 miesięczny – mega korzyści!

  Zestaw rekomendowany dla właścicieli dużych ras potrzebujących stałej suplementacji. Zamów zestaw po okazyjnej cenie z darmową dostawą!

  399zł - DARMOWA PRZESYŁKA
 • Pakiet 3 miesięczny – rekomendowany!

  Zgodnie z zaleceniami specjalisty preparat należy stosować przez okres minimum 3 miesięcy, dlatego warto skorzystać ze specjalnej oferty i darmowej dostawy!

  199zł - DARMOWA PRZESYŁKA
 • Pakiet standardowy - 1 opakowanie

  Chcesz wypróbować jak działa Vetinea? Po dwóch tygodniach zauważysz pierwsze efekty, a po trzech zamówisz kolejne opakowanie, by kontynuować kurację.

  79zł

02. WYPEŁNIJ FORMULARZ

 • Czy mogę odebrać przesyłkę przebywając za granicą? Firmy kurierskie, z którymi współpracujemy są w stanie dostarczyć przesyłkę do większości krajów na świecie - wydłużeniu ulega w takim wypadku jedynie czas dostawy. O terminie dostarczenia przesyłki zostaniesz poinformowany po złożeniu zamówienia. Wymagamy, aby każde zamówienie zagraniczne zostało opłacone z góry.
 • Dlaczego muszę podać numer telefonu? Wymagamy podania numeru telefonu, ponieważ jest to najszybsza metoda kontaktu. Twój numer telefonu jest również przekazywany firmie kurierskiej, aby kurier mógł się skontaktować bezpośrednio z Tobą jeżeli zajdzie taka konieczność.

03. WYBIERZ SPOSÓB PŁATNOŚCI

Zapłać teraz za pośrednictwem PayU - szybko i wygodnie. Zamówione produkty zostaną do Ciebie wysłane w ciągu 24h od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.

Zapłać przy odbiorze, po odebraniu zamówienia od kuriera. Zamówione produkty zostaną do Ciebie wysłane w ciągu 24h od momentu złożenia zamówienia.

04. ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE

Cena: 0 ZŁ
Dostawa: 0 ZŁ
Razem do zapłaty: 0 ZŁ
Czas realizacji zamówienia: 2 dni